PROMOCJA DLA STUDENTÓW TRÓJMIASTA: ZNIŻKA do 36%!

 

CEU „My School” zaprasza wszystkich studentów na intensywne kursy językowe, oferując promocyjne ceny. CENA ze STUDENCKĄ KARTĄ RABATOWĄ POLITECHNIKI GD ->> TYLKO 322 zł za blok 21 godzin zegarowych (14 zajęć po 90 min). Każdy blok kursowy będzie trwał średnio 7 tygodni; CAŁY ROK, dla chętnych, składa się z 4 bloków po 14 zajęć, z zachowaniem powyższych cen.

UWAGA! PROMOCJA: EARLY BIRD: cena 322 zł dla STUDENTÓW POZOSTAŁYCH UCZELNI zapisanych do 15 listopada!

Zajęcia odbywają się w siedzibie CEU „My School” we Wrzeszczu przy ul. Matejki 1/1 (róg ul. Do Studzienki) , w grupach 6 - 12 osobowych. Oferujemy możliwość przedłużenia kursu, na tych samych zasadach, dla chętnych do kontynuacji.

Do istniejacego kursu można się dopisać także w trakcie trwania kursu. Cena przy późniejszym dołączeniu do kursu jest przeliczana proporcjonalnie do ilości zajęć danego bloku. Metoda płacenia za bloki kursowe daje studentom możliwość zarówno kontynuowania kursu przez cały rok, jak i intensywnego lecz krótszego odświeżenia wiadomości i praktyki. Płacąc za blok 14 zajęć student deklaruje chęć uczestniczenia w tym bloku - nie ma zwrotu pieniedzy za nie uczestniczenie w zajęciach opłaconego bloku.

Wszystkie proponowane tutaj kursy oferują intensywne obcowanie z językiem obcym (np. angielskim). Dewizą naszej szkoły jest zarówno prowadzenie kursów w języku obcym jak i dostosowywanie szczegółowego programu każdego kursu do potrzeb i poziomu językowego danej grupy studentów. Poziom ustalany jest na podstawie pisemnego testu wstępnego oraz rozmowy z lektorem. Poniżej podajemy założenia dla każdego typu kursu.

RODZAJE KURSÓW ANGIELSKIEGO W PROMOCJI:

INNE JĘZYKI

Oferta również dotyczy utworzenia innych kursów w popularnych językach obcych oraz kursów tematycznych, a także kursów 60 minutowych. Od września - ZAPISY na kursy języka NIEMIECKIEGO, HISZPAŃSKIEGO, FRANCUSKIEGO i WŁOSKIEGO.

TERMINY I POZIOMY FUNKCJONUJACE W OSTATNIM ROKU

(będą dostosowywane do planów zajęć tegorocznych studentów)

Jęz.angielski poziom B2/C1 poniedziałki 17:30 do 19:00 i środy: 17:30 do 19:00
Jęz.angielski poziom B1 wtorki: 17:30 do 19:00 i czwartki: 17:30 do 19:00
Jęz.włoski do ustalenia zapisy trwają
Jęz.niemiecki do ustalenia zapisy trwają

ZAPISY

Prosimy zapisywać się na listy, podając swoje dane kontaktowe i wybrany kurs, telefonicznie, mailem lub osobiście w biurze CEU „My School”. Godziny otwarcia biura oraz dane kontaktowe"My School": tutaj >>>

Informacja o Studenckiej Karcie Rabatowej PG: >> tutaj , kontakt: anieszka.sabiniarz@sspg.pl

Opłatę za cały kurs należy wnieść z góry, przed pierwszymi zajęciami.

GENERAL ENGLISH - BASIC to PRE-INTERMEDIATE

Celem kursu jest poznanie i odświeżenie użytecznego słownictwa i struktur językowych z naciskiem na :

  • mówienie / konwersacje
  • pisanie

Zagadnienia: lotnisko, sklepy, staranie się o prace, porozumiewanie się w języku angielskim z osobami mówiącymi tylko po angielsku, rozmowy telefoniczne, rozmowy o prace, w hotelu, motelu i hostelu, w barze i restauracji; pisanie e-maili, listów formalnych i pół-formalnych, podstawowego CV, aplikacji/podań; tematy zasugerowane przez grupę; gramatyka - ale tylko niezbędnie potrzebna do budowania składni angielskiej (budowanie zdań), formułowania myśli i opinii.

GENERAL ENGLISH – INTERMEDIATE to UPPER INTERMEDIATE

Focus on: speaking, writing, widening vocabulary; some listening, grammar, pronunciation

Sample content: travelling to English speaking countries, communication skills, technical topics to help with your degree, survival at the workplace, survival at social events, clubbing is fun, social networking with English speakers all over the world; topics suggested by the group.

GENERAL ENGLISH – ADVANCED

Focus on: fluency and correct usage of language in more engaging situations; reading comprehension; understanding spoken English abroad

Sample content :current affairs – making a stand, formal and informal writing, e-mailing rules and practice, deciphering incomprehensible letters, English colloquialisms/jargon, advanced CV writing, topics requested by popular demand.

BRUSHING UP on your English BEFORE ERASMUS

Focus on: verbal and written communication; academic English

Sample content: accommodation search (campus, halls of residence, house/flat sharing), sorting problems with your bank / credit card, University administration, completing enrolment forms, succinct writing, keeping your focus, one-to-one communication e.g. with tutor, practising note taking, Q&A sessions.

BUSINESS ENGLISH for STUDENTS

based on the Communication Skills Course with more flexibility of topics

Projekt graficzny i layout - Aga Plieth

PHP,Flash,HTML by PDM